Grubumuza Bağlı A Artı İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı Çalışmalarına Başladı
5651 sayılı kanunda hukuki sürecin işleyişi nasıldır?
5651 Sayılı Kanun nedir kimleri kapsıyor?
Form No:
Müşteri No:
 
   
 
 
Okulsis


     Okulsis.net, Türkiye Eğitim Sektörünün yenilikçi gücü Bilsa’nın geride bıraktığı 26 yıl içerisinde hizmet verdiği on binlerce okuldan aldığı geri bildirimleri değerlendirmesiyle geliştirdiği benzersiz bir okul yönetim sistemidir.

     Bu benzersiz sistemi kullanarak; öğrenci işlerinden kütüphaneye, ölçme değerlendirmeden soru bankasına, not girişinden sağlık kayıtlarına, ders dağıtımından evrak takibine, okul servis takibinden kantin işlerine kadar okul yönetiminizde büyük bir hız, büyük bir kalite sağlayabilirsiniz.

     Okulsis.net ile kullandığınız diğer Bilsa yazılımları arasında bilgi alışverişi ve entegrasyonu sağlayabilir, bu merkezi sistem sayesinde sınavlar düzenleyebilir; istatiksel analizler yapabilir, bu sınavların, analizlerin sonuçlarını ve merkezi sınav sonuçlarını yetkileri dahilinde okul yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilere ve velilerine büyük bir hızla duyurabilirsiniz.

     Öğrencilerinizin başarılarını izleme ve arttırma konularında sizlere benzersiz olanaklar sunan bu sistemimizle okul yönetimi, öğretmen, veli ve öğrenci haberleşmesiyle birlikte il, ilçe, okul haberleşmesini ve evrak dolaşım işlemlerinizi de çok hızlı, güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Anasayfa Hakkımızda İş Ortaklarımız İnsan Kaynakları

 İletişim

Copyright © 2013 Eylül Bilgi İşlem ve Eğitim Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Ziyaretçi Sayısı:  191133