Grubumuza Bağlı A Artı İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı Çalışmalarına Başladı
5651 sayılı kanunda hukuki sürecin işleyişi nasıldır?
5651 Sayılı Kanun nedir kimleri kapsıyor?
Form No:
Müşteri No:
 
   
 
 
Okul Öncesi Eğitim Kurumları


ANAOKULU

     Her türlü resmi - özel anaokulu, uygulama anaokulu, ilköğretim okulu ve ana sınıfı için geliştirdiğimiz bu ürünümüzle; öğrencilere ait, ihtiyaç duyulan tüm plan, form, bilgi ve belgeleri bilgisayar ortamında tutabilir, raporlama yapabilirsiniz.

     Klasik ve Aidat Taksit Takibi programlarımızdan bilgi alışverişi de yapabilen bu program; içeriğinde öğrenci, veli, servis, sağlık, devamsızlık bilgilerinin yanı sıra, öğrenci gelişim bilgileri ve fotoğraf işlemlerini de bulundurmaktadır.

     Velilerinize SMS de gönderebileceğiniz bu programın diğer bir özelliği ise okul öncesi eğitim kurumlarında kullanılan yıllık – günlük plan, form ve çizelgelerin MS Word formatında yer olmasıdır.

CEP MESAJ
     Bu ürünümüz, öğrencilerinizin devamsızlıklarını ve notlarını internet aracılığı ile velinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderebilmeniz için geliştirilmiştir.

     Karma ve Klasik programlarımızla sorunsuz entegrasyonu sayesinde ilave bir bilgi girmeden, öğrencilerin devamsızlıklarını ve notlarını internet üzerinden velinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderebilen bu sistemi kullanarak her öğrenci için otomatik veya farklı akıllı mesajlar oluşturabilir; kutlama, veli toplantısı, duyuru, acil durum türündeki mesajları da tek bir veliye, sınıfın tüm velilerine ya da tüm okulun velilerine, hangi GSM operatörü kullanıcısı olursa olsun topluca ve sorunsuz olarak gönderebilirsiniz.

     Ayrıca bu ürünümüzde; özel telefon rehberi oluşturulması, gönderilen mesajların sayı ve detaylarının size ayrılan internet sayfasından görüntülenebilmesi gibi özellikler de yer almaktadır.

HAFTALIK DERS DAĞITIMI
     Ortaöğretimde sınıf geçme sistemine uygun olarak, en son yönetmeliklere göre hazırladığımız bu ürünümüz; okulunuzun haftalık ders programını pedagojik değerlerle, yönetici ve öğretmenlerinizin isteklerini de göz önünde bulundurarak hazırlayabilmenizi sağlar.

     Bu programımızı kullanarak; öğretmenlerinize bir gün içerisinde verilecek azami ders saatini sınırlayabilir, tam gün veya ders bazında kapatma işlemi yapabilirsiniz.

     Ayrıca; bir derse birden fazla öğretmen veya bir öğretmene birden fazla sınıf atayabilir, istediğiniz öğretmenlerin derslerini farklı gün ve saatlere programlayabilir, birden fazla sınıfın derslerinin aynı gün ve saate gelmesini sağlayabilir, cumartesi ve pazar dahil 7 günlük program hazırlayabilirsiniz.

KÜTÜPHANE
     Kütüphanenizdeki tüm yayınları, üyeleri ve  kitap alışverişlerini bilgisayar ortamında takip edebilmeniz için geliştirdiğimiz bu ürünümüz; kütüphane verilerinizi, öğrenci verilerinizi ve öğrenci fotoğraflarınızı aktarabileceğiniz, Klasik ve Karma sistemlerimizle tam uyumlu olan bir programdır.

     Dewey Ondalık Sınıflandırma Sistemini de içeren bu programımızda, kitaplar ve üyelik kartları için barkod sistemi kullanılabilmektedir.

     Yazar, konu, başlık ve anahtar kelime ile arama ve el barkodu ile sayım yapabileceğiniz bu çok özel ürünümüzle; ödünç kitap alma ve verme işlemlerini yapabilir, kitapları zamanında geri getirmeyen öğrencilerin velisine SMS gönderebilir, yayınların kart kataloğunu hazırlayabilir, kütüphane listesi ve istatistiklerini de alabilirsiniz.

AİDAT TAKSİT
     Öğrencilerden; yemek, servis, eğitim vb. başlıklar altında toplanan aidat tahsilatlarınızın kolaylıkla takibi için geliştirdiğimiz bu ürünümüzle öğrencilerin; taksitler bazında ödeme takibini sağlayabilir, fatura ve senet basımı yapabilir, gruplarına göre ücretlendirme, toplam ücretlerin incelenmesi, ödenmemiş miktarların denetimi, ödeme tarihleri, sürekli ödemelerin takibi, indirimler ile yeni ücretlerin hızlı biçimde eklenmesi işlemlerini de hazırlayabilirsiniz.

     Klasik ve Karma sistemlerimizle tam entegre olan bu program ile yıl bazında gecikmeli tahsilatların analizlerini yapabilir; katkı payı, servis, ders ve yemek ücretlerini inceleyebilir, haftalık tahsilat listesi alabilir, öğrenci aidat bilgilerini  SMS ile veliye gönderebilir, kişisel fatura ve kişisel ödeme çizelgeleri düzenleyebilirsiniz.

SAĞLIK TAKİBİ
     Okulunuzdaki öğretmen ve öğrencilerin sağlık durumlarını güvenli bir şekilde takip edebilmeniz ve arşivleyebilmeniz için geliştirdiğimiz bu ürünümüzü kullanarak; her öğrencinin kulak, diş, göz, alerjiler, revir ziyaretleri, sağlık olayları, dozaj tarihleri ve test sonuçları gibi sağlık kayıtlarının girişini yapabilir, kayıtlarınızı güvenle tutabilir, kayıtlarınıza gerektiği anda kolaylıkla ulaşabilir, gereği halinde velilere SMS yoluyla bilgilendirme de yapabilirsiniz.

EVRAK TAKİBİ
     Kurumunuza gelen ve giden evrakları kayıt altına alabilmeniz, defter takibini kolaylıkla yapabilmeniz için geliştirdiğimiz bu ürünümüzü kullanarak; gelen - giden evrak trafiği ile ilgili kayıtların bilgisayar ortamında tutulmasını, düzenli biçimde arşivlenmesini ve depolanan bilgilere kolayca ulaşılabilmesini sağlayabilir, okulunuzdaki dosyalama sorunlarından ve kırtasiye yükünden kurtulabilirsiniz.

AMBAR
     Kurumunuzdaki ambar ve yemekhane işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi için geliştirdiğimiz bu ürünümüzü kullanarak; yemekhane işleri başta olmak üzere ambar iş ve işlemlerini bilgisayarda takip edebilir; günlük yemek menülerinizi, duyurularınızı hazırlayabilir; mutfak malzemelerinin kullanım, çıkış miktarlarını takip edebilirsiniz.


 

Anasayfa Hakkımızda İş Ortaklarımız İnsan Kaynakları

 İletişim

Copyright © 2013 Eylül Bilgi İşlem ve Eğitim Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Ziyaretçi Sayısı:  191137