NETWORK(AĞ) SİSTEMLERİ

NETWORK(AĞ) SİSTEMLERİ

Network sistemleri bilgi ve sistem kaynaklarının farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldığı, bir yerden başka bir yere veri aktarımını mümkün kılan iletişim sistemleridir. Bu sistemler kablolu veya kablosuz olarak kaynak paylaşımını ve ağ haberleşmesini sağlar.  Network sistemleri diğer bir yandan farklı uzaklıklara göre bağlantı kuran sistemlerdir.

CAT 5 / 6 yapısal kablolama alt yapısı üzerinde çalışan bilgisayar ağları gelişmiş ses ve data hizmetleri için mükemmel bir alt yapı sağlar. Yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik, şebeke ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur. Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır. Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


Kablolu ve kablosuz network ağ çözümlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve ileriye dönük oluşabilecek ihtiyaçları göz önünde bulunduruyor, en kaliteli ve geliştirilebilir şekliyle sunuyoruz.


Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.


Network ağ kurulumunun başarılı bir şekilde yapılabilmesi için izlediğimiz süreçler;
– Alt yapı ve ihtiyaçlarınız analiz edilir.
– İlerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar göz önünde bulundurulur ve geliştirilebilir sistem konfigre edilir.
– Kullanılacak ürün seçenekleri sizlere sunulur.
– Kurulumun ardından gerekli testler yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.